Plánujete dovolenou a rádi byste něco nevšedního? Máte rádi svobodu a výzvy? Pak jste správně na našem webu. Dovolená s obytným autem začíná již od prvního kilometru, stačí si naplánovat cestu, mrknout do jedné z aplikací pro legální parkování a vyjet. Zvlášť v této době, to bude jedna z mála možností, jak si volně užít dovolenou. 

V našem voze máte k dispozici plně vybavenou kuchyň, wc se sprchovým koutem a spaní až pro 6 osob. Vozidlo je dále vybaveno solárním dobíjením, měničem napětí 12/220V, který můžete použít při “kempování na divoko” např. pro nabití notebooku či elektrokola. V horkých letních dnech Vás ochladí nástavbová klimatizace a v mrazivých zimních dnech i nocích zahřeje plynové vytápění Truma Kombi. 

Užijte si s autem letní dovolenou s rodinou v kempech u moře, zimní prodloužený víkend pod sjezdovkou na horách nebo třeba jen dva dny relaxu někde na louce u rybníka.

Stačí Vám řidičský průkaz skupiny B a věk minimálně 23 let. Vůz Vám můžeme po domluvě přistavit kdekoliv v ČR. Součástí pronájmu je roční dálniční známka pro Českou republiku a Rakousko. Dále také pojištění a asistenční služba.

Náš obytný vůz je pravidelně dezinfikován pomocí ozónu.