Mějte na paměti, že neřídíte klasický osobní vůz, ale velké auto o délce přes 7m, šířky přes 2m, výšky 3,2m a váhy kolem 3 500kg.
  1. Rychlost jízdy snižte cca o 20km/h oproti jízdě, jak jste zvyklý v osobním automobilu. To platí hlavně v zatáčkách, na kruhových objezdech a na silnicích nižších tříd, přístupových cestách do kempů a podobně. Trasu si předem pečlivě naplánujte, aby Vás na cestě něco nepříjemně nepřekvapilo.
  2. Při jízdě neustále myslete na rozměry vozu, soustřeďte se zejména na okraj vozovky a překážky ve výšce pod 3 metry nad vozovkou. Kontrolujte výšku mostů a viaduktů. Velký pozor dávejte na kameny u kraje cesty a větve stromů – auto je opravdu vysoké a větve stromů, u kterých budete parkovat či projíždět mohou kabinu poničit!
  3. Na dálnici doporučujeme cestovní rychlost max. kolem 110km/h. Pozor na boční vítr. Při jízdě mějte všechna okna nástavby zavřená.
  4. Automobil má převodovku se 6 rychlostními stupni. Využívejte je všechny rozumně a zbytečně nepřetáčejte nebo nepodtáčejte motor, ušetříte jak motor, tak palivo. 
  5. Přejíždění šetrně a s rozmyslem- Vůz má dostatečně silný motor, ale váha je vysoká a odpor vzduchu veliký. Stejně tak dávejte pozor na terénní nerovnosti na vozovce, příčné prahy přejíždějte max 10km/hod. – hrozí utržení nosiče s kol.
  6. Při parkování raději požádejte posádku, aby Vám ukázala optimální směr, tak, abyste zbytečně vůz nepoškodili. To doporučujeme i při vjezdu do kempů, či místa pro parkování, kde mohou být vzrostlé stromy atp.
  7. S nábytkem a výbavou vozu zacházejte obezřetně. Pokud Vám něco nejde zavřít, otevřít, zapnout, vypnout – raději se poraďte, vše je plně funkční, servisováno a vyrobeno pro ovládání s minimálním použitím síly.
  8. Doporučujeme se v obytné části přezouvat. V celém vozidle je kouření zakázáno!
  9. Při opuštění vozidla nezapomeňte zavřít všechna okna, dveře, nezapomeňte si vzít klíče od vozu i nástavby. Vypněte všechna světla, zkontrolujte zda máte zavřenou vodu a plynový vařič, v zimních měsících zkontrolujte nastavení topení.
    Markýzu vždy zasuňte – nikdy neopouštějte auto s roztaženou markýzou, stačí pár poryvů větru a může se poškodit!
  10. Pravidelně kontrolujte stav pitné vody, plynové láhve, odpadní nádrže a toalety.
Přejeme Vám, abyste s naším vozem zažili mnoho šťastných kilometrů, nezapomenutelných zážitků a  pomohl Vám například k cestám tam, kam byste se jinak nevydali, tak jako nám:)